עורך דין רשלנות רפואית

משרדנו נמנה על רשימה מצומצמת ונבחרת של משרדים המייצגים את בתי החולים של המדינה בתביעות רשלנות רפואית. רמב”ם, איכילוב, תל השומר, אסף הרופא ובתי חולים רבים אחרים נמנים על לקוחותינו.

במקביל, אנו מייצגים תובעים רבים המגישים תביעות רשלנות רפואית נגד קופות החולים, בתי החולים של קופות החולים ורופאים המנהלים קליניקות פרטיות.

טיפול במאות תביעות רשלנות רפואית וצוות המתמחה בתחום זה, ועושה בו ימים כלילות, הן ערובה להצלחה. ניסיון זה מאפשר לנו גישה לטובי המומחים בכל תחום ותחום, והיכרות מעמיקה עם ההיבטים הרפואיים הכרוכים בתביעה.

עורך דין רשלנות רפואית שנלחם לקבל את הכסף שמגיע לך:

כיצד מנהלים תביעת רשלנות רפואית?

  • מאתרים עורך דין שמתמחה בנישה מצומצמת זו, של רשלנות רפואית. לא מפקידים את תיק חייך בידיו של עו”ד שלא טיפל בלפחות מאה תביעות כאלו בעבר.
  • מאתרים ביסודיות את מלוא התיק הרפואי, שכן לכל מסמך יכולה להיות חשיבות מכרעת. אגב כך מוודאים שהגורם הנתבע אינו מעלים מסמכים, לרבות החלטות של וועדות בדיקה פנימיות.
  • מגישים את החומר הרפואי לבחינת מומחה מתאים. יש לזכור שלא כל נזק שנגרם לאדם, מקנה לו זכות תביעה בטענה לרשלנות רפואית. סינון מתאים של התביעות בשלב זה מבטיח שאם המלצנו להגיש תביעה לבסוף, סיכוייה להתקבל גבוהים.
  • מגישים תביעה באופן מיידי, ללא שהות מיותרת. כשהתיק מתנהל בבית משפט, הזמנים שהנתבע יכול למשוך מתקצרים באופן ניכר.
  • לתביעה מצרפים חוות דעת מתאימות, של מומחים בעלי שם, כאלו המסוגלים להגן על חוות דעתם גם בחקירה נגדית בבית המשפט. בחירת המומחים הרפואיים המתאימים משפיעה על תוצאות ההליך באופן מהותי.

אנחנו עושים את זה משנת 1995, במאות תיקים, בהצלחה מרובה ובשיעורי גבייה גבוהים מאוד.

צריך עורך דין לענייני רשלנות רפואית?

צור קשר
close sliderCall Now Button